Veľkoobchodná spolupráca

Veľkoobchodná spolupráca 

Veľkoobchodná činnosť je dôležitou súčasťou nášho podnikania – vďaka výhradnému zastúpenie mnohých zahraničných značiek si môžeme dovoliť ponúkať zaujímavé veľkoobchodné ceny. V rámci veľkoobchodu predávame za veľkoobchodné ceny maloobchodom, elektrikárom, stavebným firmám a ďalším veľkoodberateľom. Týmto partnerom buď zasielame tovar kuriérskou službou do ich prevádzok, alebo je možné si ho vyzdvihnúť v našom sklade (Liptovský mikuláš, Žilina, Bratislava). Ak máte záujem o spoluprácu na báze veľkoobchodu, neváhajte nás kontaktovať mailovo na adrese: odora@odora.eu.

Ponúkame Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Ak Ste fyzická alebo právnická osoba, podnikajúca na území Slovenskej republiky môžete sa zaregistrovať a nakupovať v internetovom obchode svietidla na mieru.eu za veľkoobchodné ceny v pohodlí Vašej kancelárie. Po kontakte s nami vám pošleme cenové ponuky, výšku zľavy a dohodneme všetky podmienky.

Dôvody prečo spolupracovať s portálom Svietidla na mieru.eu:

  • Rýchle vybavenie objednávky
  • Kvalitné a spoľahlivé služby a tovar
  • Zaujímavé veľkoobchodné zľavy
  • Najlacnejší tovar priamo od zahraničných výrobcov

Spolupráca s e-shopmi

Samostatnou kategóriou veľkoobchodných zákazníkov sú internetové obchody, ktorým ponúkame hneď niekoľko možností spolupráce pri predaji jednotlivých súčiastok a doplnkov k svietidlám alebo priamo kompletných setov svietidiel.

Predaj z vlastného skladu – eshop si u nás nakúpi svietidlá, jednotlivé elektro súčiastky alebo ďalší náš tovar za veľkoobchodnú cenu, my mu ich doručíme, prípadne si ich u nás vyzdvihne sám, a predáva ich svojim zákazníkom z vlastného skladu.

Predaj z nášho skladu (dropshipping) – eshop predáva náš tovar bez toho, že ho má fyzicky v sklade. Partnerský eshop potom, čo prijme od zákazníka objednávku, mu vystaví faktúru a zašle nám ju. My jeho faktúru vytlačíme, pridáme k tovaru, ktorý odošleme pod hlavičkou partnerského eshopu priamo jeho zákazníkovi. Naša firma neprichádza do priameho kontaktu so zákazníkom, spokojný zákazník si teda nabudúce nekúpi u nás, ale vráti sa do partnerského eshopu, pod ktorého hlavičkou bol obchod realizovaný.

Provízny predaj – partner ponúka náš tovar, a po uskutočnení objednávky nám odovzdá kontakt na zákazníka. My so zákazníkom všetko dohodneme a obchod zrealizujeme pod našou hlavičkou. Partner potom dostáva províziu za sprostredkované obchody. Tento spôsob fungovania nie je obmedzený nutne len na eshopy, ale je realizovateľný aj s ďalšími (internetovými) projektami.