Veľkoobchod

Veľkoobchodná činnosť je dôležitou súčasťou nášho podnikania – vďaka výhradnému zastúpeniu mnohých zahraničných značiek si môžeme dovoliť ponúkať zaujímavé veľkoobchodné ceny. V rámci veľkoobchodu predávame za veľkoobchodné ceny maloobchodom, elektrikárom, stavebným firmám a ďalším veľkoodberateľom. Partnerom buď zasielame tovar kuriérskou službou do ich prevádzok, alebo je možné si ho vyzdvihnúť osobne v sídle našej spoločnosti, ktorá sa nachádza na adrese: Vajanského 18, 03101, Liptovský Mikuláš.

Vlastníte firmu či eshop s podobným tovarom, ste elektrikár, architekt alebo pracujete so sortimentom, ktorý ponúkame? Hľadáme firmy, eshopy, obchodníkov na spoluprácu pri predaji nášho sortimentu. Z našej strany ponúkame zaujímavé veľko-obchodné ceny a množstevné zľavy, plus niekoľko spôsobov a postupov spolupráce.,

Ponúkame Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Ak Ste fyzická alebo právnická osoba, podnikajúca na území Slovenskej republiky môžete sa zaregistrovať a nakupovať v internetovom obchode ziarovky.eu za veľkoobchodné ceny v pohodlí Vašej kancelárie. Po kontakte s nami vám dohodneme všetky podmienky.

Pokiaľ máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu prejdite na www.ziarovky.eu