Svietidla na mieru

 

KTO SME?

Poskladajte si svoje svietidlo

Na našej webstránke môžete uvolniť svoju kreativitu pri navrhovaná vlastného svietidla. Nielen, že môžete dokonalo zladiť svietidlo do Vášho interiéri, ale môžete dosiahnúť niečo naozaj jedinečné. Naše svietidlá a doplnky sú navrhnuté tak, aby upútali pozornosť každého zvedavca, či už sa jedná o dĺžku kábla (vodiča) alebo výzor a farba objímky, nájdete u nás všetko čo potrebujete. Odporúčame aby ste na zostrojenie jednotlivých častí našli kvalifikovaného elektrikáre, ktorý vám s montážou dotyčného svietidla pomôže.

Milujeme pestré farby a moderný štýl svietidiel. Predstavujeme vám náš online obchod zameraný na moderné svietidlá na mieru, historické a retro štýly svietidiel do každej domácnosti, reštaurácie alebo hotelov. Prinášame nové modely a vzory svietidiel na mieru. Vykladajte si svoje svietidlá podľa vlastného štýlu a potrieb. Elegantné farebné textilné káble vo forme vodičov a množstvo skvelých doplnkov ku svietidlám ako sú držiaky na svietidlá, retro a moderné objímky z kvalitných materiálov, spojky a iné doplnky. Poskladajte si svoje vlastné kreatívne svietidlá za rozumné ceny.

 

SORTIMENT

 

Svietidlá-na-mieru.eu – je online obchod pre textilné káble, nádherné žiarovky a štýlové elektrické príslušenstvo k svietidlám. Náš sortiment tvoria doplnky a príslušenstvo pre osvetlenie interiéri, nové a moderné výrobky. Rozhodli sme sa spolupracovať so zahraničnými kreatívnymi výrobcami súčiastok pre svietidlá aby sme vám poskytli len kvalitné a štýlové produkty. Náš online obchod vám ponúka konfiguráciu vlastného svietidlá do Vašej domácnoti alebo firmy. V súčasnej dobe je trh presýtený gičovými a nudnými typmi svietidiel. Pokiaľ hľadáte niečo nové, niečo čo by ste si chceli vytvoriť svojpomocne, ste na správnom mieste. Dizajn a štýl našich produktov je moderný a elegantný. Naše výrobky sú vhodné pre každú domácnosť alebo kanceláriu.

 

 

Do nášho obchodu sme zaradili nádherné retro objímky, textilné káble a držiaky na svietidla. Vyskladajte si svoje retro svietidlo na mieru do Vášho obydlia.

Tienidla sa používajú na dekoračné efekty, na nasvetlenie bočnej steny, na ochranu žiarovky a objímky alebo len ako štýlový doplnok k svietidlu.

U nás nájdete široký sortiment moderných žiaroviek zo zrkadlovou vložkou v rôznych štýloch a veľkostiach. Neváhajte a odzobte svoju domácnosť modernými žiarovkami.

EDISON je nádherná kolekcia dekoračných žiaroviek z 19. storočia. Každá žiarovka obsahuje nádherné vlákna a dekoračné sklo, ktoré robí z týchto žiaroviek umelecké diela.

V našom sortimente nechýbajú ani  kreatívne textilné a pvc vodiče (káble). Tieto nádherné kúsky spájajú stropné držiaky svietidiel s objímkami. Ako jediný vám ponúkame tieto nádherné, farebné a kreatívne vodiče. Neváhajte a vyberte si svoj dekoračný kábel.

Na vytvorenie Vášho svietidla na mieru je dôležitou súčasťou voľba objímky. V našom obchode nájdete mnoho druhov, typov a modelov objímok vhodných pre Vaše svietidlo. Snažíme sa sortiment dopĺňať a ponúkať čoraz novšie typy objímok.

Aby ste mohli svoje svietidlo ukotviť do stropu je potrebné zvoliť si stropný držiak. Stropný držiak je dôležitou súčasťou každého svietidla na mieru. Zabezpečuje nosnú silu pre dotyčné svietidlo a zároveň vytvára akúsi dekoráciu kábla so stropom,

Kompletné svietidlá vyrobené a poskladané výrobcom. Kombinácie farieb, materiálov a kvalitných objímok s vodičmi. Svietidlá na mieru poskladané práve pre Vás. Prajete si kúpiť už hotové svietidlo? neváhajte a vyberte si svoj model z nášho sortimentu.